Australų aviganių šuniukai

Australų aviganis šuniukaiVeislyno Labanoris tikslas – sveiki, stiprūs ir laimingi Australų aviganių šuniukai ir suaugę Ausiai.

Siekdami šio tikslo vadovaujamės žiniomis, širdimi ir intuicija. Žiniomis – apie veislę, genetiką, vystymąsi ir kt. Širdimi dalijamės su mažaisiais nuo pat jų atėjimo į šį pasaulį. Intuicija – rasdami geriausius naujus namus mažiesiems Ausiams.

2016 metais turėjome nuostabią vadą Aurora. 2017-aisiais sulaukėme fantastiškos Boomerang vados.

Kita galima Ausiukų vada mūsų veislyne numatoma ankstyvą 2019-ųjų pavasarį. Jeigu rimtai svarstote į savo šeimą priimti naują draugą, mielai sužinotume daugiau apie jus – atsiųskite mums žinutę arba papasakokite apie save ir savo lūkesčius žemiau pateiktoje formoje. Į naujų namų šuniukui suradimą mes žiūrime ne kaip į daikto pardavimą, bet kaip į įdarbinimą :) Taip, mes ieškome tinkamiausių kandidatų kiekvienai laisvai pozicijai ir, prieš išleisdami šuniuką pas jus, turime būti tikri, kad ir jums būtent šis ‘darbas’ yra pats tinkamiausias.

Jeigu įsimylėjote Australus, bet gyvai su jais nėra tekę bendrauti, arba tiesiog norėtumėte iš arčiau susipažinti su šia nuostabia veisle – susisiekite. Visada stengiamės rasti galimybę pristatyti šią veislę ja besidomintiems – pasikviečiame į svečius neįpareigojančiam vizitui ar susitinkame miesto parke ar renginyje.

Australų aviganių šuniukai iš mūsų veislyno ateities vadų keliaus į namus: Australų aviganis šuniukai

  • kur jie bus šeimos nariai ir pilnaverčiai gaujos nariai. Pilnavertis gaujos narys gyvena GAUJOJE, o ne už jos ribų, tad mūsų Ausiukai nekeliaus į namus, kuriuose jie būtų laikomi lauke.
  • kur jie bus auklėjami ir mokomi. Nekeliame reikalavimų kursams ir mokykloms, tik požiūriui.
  • kur jie turi vaidmenį šeimos ateities vizijose – kasdienybėje, kelionėse, sporte ir kitur.

 

Šuniukus kaip dovaną parduodame tik tais atvejais, kai dovanos gavėjas pats dalyvauja procese. Šuniukų savininkais tampa tik suaugusieji.

Australų aviganių šuniukai – anketa