Vada BOOMERANG 2017

Australų aviganių šuniukai NairanaAustralų aviganių šuniukai Labanoris Boomerang nudžiugino mus savo gimimu liepos 26 dieną. Džiaugsmas dešimteriopas, nes Bumerangiukų – net 10!

Mamai Majai vėlgi skiriamas medalis už stiprybę, o tėtis Miro mus toliau stebina savo spalvinimu – net 9 mažyliai yra į jį (žydras marmuras bei juoda), ir tik viena Tarooki – į Mają. Tiesa, šį kartą mergiotės valdo! Jų – net 7!

Tikimės, kad šie Australų aviganių šuniukai visada sugrįš pas savo naujuosius šeimos narius, kaip tie bumerangai. O vardai parinkti pagal Australijos aborigenų žodžius.

Visi nuostabieji Bumerangiukai jau rado savo naująsias šeimas. Jeigu domina mūsų ateities planai – susisiekite.


Australų aviganių šuniukai Labanoris Boomerang:

 

Dargo. Gyvena Lietuvoje

Žydro marmuro berniukas. Gimė pirmas, tad, kaip mes sakome, kils aukštai. Užtai ir gavo vardą, reiškiantį ‘aukštai’. Galinė Dargo kūno dalis turi daugiau tamsesnių dėmių, dėl kurių jis vadintas ‘juodašikniu’. Gimė 425 g. svorio ir toliau išsilaiko sunkiųjų kategorijoje.

Trijų savaičių amžiaus Dargo jau tikras vyras – pasitikintis savimi, ramus ir stiprus. Su broliu Maraka Karook užduoda toną visiems didelės šeimos nariams.

Keturių savaičių amžiaus Dargo sveria 2 kg 435 g, šešių savaičių amžiaus – 4 kg 335 g. Sveikatos būklė puiki.

Dviejų mėnesių amžiaus Dargo yra tvirtas vaikinas. Mėgsta žaisti, lakstyti, bet už viską labiau – pavalgyti. Aplinką tyrinėja tvirtai, bet rezervuotai – nepuola stačia galva į nežinomus nuotykius.

 

Karuka. Gyvena Lietuvoje

Pirmoji iš angliukų gaujos – juoda mergina su siaura balta kaktos juostele. Dėl šios priežasties vadinta siaurakakte. O vardo ‘Karuka’ reikšmė – (juoda kaip) varna. Gimė 420 g. svorio.

Trijų savaičių amžiaus Karuka ir toliau išlieka juoda kaip varna, tad toks šaukinys jai ir taikomas. Varnai vis maža vietos – kad ir kur bebūtų, vis nori išsiveržti į platųjį pasaulį paskraidyti.

Keturių savaičių amžiaus Karuka sveria 2 kg 135 g, šešių savaičių amžiaus – 3 kg 750 g. Sveikatos būklė puiki.

Dviejų mėnesių amžiaus Varnytė yra tikra gražuolė – ilgaplaukis kamuoliukas. Meili ir rami mergaitė. Mėgsta žmonių kompaniją.

 

Nairana. Gyvena JK

Antroji juoda mergina, nuo Karukos iš esmės besiskirianti plačia balta kaktos juosta. Dėl to vadinta plačiakakte. Drūta mergina, gimė 430 g. svorio, dėl to gavo laba solidų – erelio – vardą.

Trijų savaičių amžiaus Nairana yra viena iš rimčiausių merginų – krūtinė plati, kojos stirpios, o sėdėjimo poza pasako daugiau nei bet koks aprašymas. Jaučiasi laisva ir nepriklausoma – kaip ir sesė Maluka dažniausiai miega tolimiausiame kampe nuo kitų.

Keturių savaičių amžiaus Nairana sveria 2 kg 525 g, šešių savaičių amžiaus – 4 kg 305 g. Sveikatos būklė puiki.

Dviejų mėnesių amžiaus jau jaučiasi pasirengusi būti geriausia jaunojo hendlerio draugė. Tvirta mergina.

 

Baruna. Gyvena Norvegijoje

Vienintelis nepakartojamas juodas vaikinas. Iš karto buvo pakrikštytas Žvaigžde dėl ypatingų apykaklės vingių. Dėl to ir Baruna – žvaigždė. Tiesa, kartais vadintas Zoro, nes, galbūt, tas zigzagas panašesnis į Z, nei į žvaigždę. Gimė 380 g. svorio ir pirmosiomis dienomis buvo tikras tinginys.

Trijų savaičių amžiaus Baris vis dar toks pats tinginys. Tiesa, prie maisto tinginystė kaip mat dingsta, bet tik atėjus žaidimų metui, jis mieliau susiranda jaukų kamputį nusnausti.

Keturių savaičių amžiaus Baris sveria 2 kg 095 g, šešių savaičių amžiaus – 3 kg 825 g. Sveikatos būklė puiki.

Dviejų mėnesių amžiaus Zoro yra vienas iš žaismingiausių mažylių – visi žaislai yra patys įdomiausi, visos sesės ir broliai – geriausi žaidimų partneriai. Aplinką tyrinėja kiek rezervuotai.

 

Tarrilli Balloo. Gyvena Lietuvoje

Gera gera mėlyno marmuro mergaitė. Užtat ir pavadinta gėrio vardu – Tarrilli. Mažutė, bet stropi – nepraleidžia nei maisto, nei miego. Gimė 360 g. svorio.

Trijų savaičių amžiaus Tarrilli yra tikra tyrinėtoja – jai viskas įdomu, tiek stalo koja, tiek sienos skonis, tiek kelnių kišenės. Dėl to ir jos vardą papildė žodis ‘kalva’ – visų jos ateities žygių garbei. O poilsiaudama mielai atlieka pagalvėlės funkciją sesėms ir broliams.

Keturių savaičių amžiaus Balu sveria 2 kg 130 g, šešių savaičių amžiaus – 3 kg 715 g. Sveikatos būklė puiki.

Mūsų didžioji aktyvistė – mažas šuniukas su didžiuliu energijos užtaisu. Dviejų mėnesių amžiaus Balu yra visų žaidimų epicentras. Bet jiems pasibaigus mėgsta, kai jai glostom pilvuką ir ramiausiai ilsisi.

 

Adori. Gyvena Lietuvoje

Mielų mieliausia coliukė – mėlyno marmuro mergaitė. Vardas Adori tik maža dalimi atspindi jos mielumą. Mažutė mergaitė – gimė vos 300 g. svorio, bet jaučiasi tvirta savo kategorijoje.

Trijų savaičių amžiaus mažoji Adori pirmoji atbėga prie maisto ir noriai juo gardžiuojasi. Laksto kaip vijurkas ir spjėja pasiniauti su visom sesėm bei broliais.

Keturių savaičių amžiaus Adori sveria 1 kg 965 g, šešių savaičių amžiaus – 3 kg 715 g. Sveikatos būklė puiki.

Piratė Adori dviejų mėnesių amžiaus pilnai pasivijo savo seses ir brolius – tiek ir svoriu, tiek ir aktyvumu. O meilumo ji visada turėjo apsčiai!

 

Maraka Karook. Gyvena Lietuvoje

Diena ir naktis arba šonas šyla, šonas šąla. Mėlyno marmuro vaikinas, kurio kairys šonas puoštas didelėmis juodomis dėmėmis, o dešinysis – švelnių tonų marmuras. Gimė 390 g. svorio.

Brolis Maraka Karook trijų savaičių amžiaus yra tikras vikruolis ir smalsutis. Plečiant horizontus jis pirmasis skuba su jais susipažinti. Drąsus ir tvirtas.

Keturių savaičių amžiaus Marukas sveria 2 kg 220 g, šešių savaičių amžiaus – 3 kg 750 g. Sveikatos būklė puiki.

Dvilypis Marukas ir savo elgesiu yra labai dvejopas. Dviejų mėnesių amžiaus yra mūsų didžiausias šelmis! Kita vertus, pats ramiausias šuniukas važiuojant automobiliu ar meiliūkštinantis.

 

Lutana. Gyvena Lietuvoje

Juoda mergina su apykakle tik į dešinę pusę, kuri primena pusmėnulį. Dėl to ir gavo mėnulio vardą ir meiliai yra vadinama Luna. Gimė 370 g. svorio.

Kaip Varnai trūksta erdvės paskraidyti, taip ir Lunai – mūsų mėnuliui – reikia daugiau erdvės šviesti. Trijų savaičių amžiaus yra viena iš aktyviausių žaidėjų – kam miegoti, jei galima padūkti?

Keturių savaičių amžiaus Luna sveria 2 kg 285 g, šešių savaičių amžiaus – 3 kg 850 g. Sveikatos būklė puiki.

Dviejų mėnesių amžiaus Luna mėgsta turistauti – užlipti ant kėdės, palangės ir kitur. Bet kai neturistauja, yra meilumo įsikūnijimas!

 

Tarooki. Gyvena Lietuvoje

Vienintelė į mamą – ruda mergaitė. Matyt, jaučiasi kiek vieniša tarp angliukų ir marmuriukų, tad, būna, pasiskundžia mamai. Dėl skardžių skundų ir gavo žuvėdros vardą. Gimė 375 g. svorio ir laaaabai mėgsta pavalgyti.

Trijų savaičių amžiaus Žuvėdra vis dar garsiai reiškia pretenzijas, jei jai kas nepatinka. Tik nesupraskit blogai – rėkia ji garsiai ir aiškiai, bet tik tada, kai tam yra priežastis. Kitu laiku ji yra mūsų melancholiškiausias šuniukas :)

Keturių savaičių amžiaus Tarooki sveria 2 kg 105 g, šešių savaičių amžiaus – 3 kg 850 g. Sveikatos būklė puiki.

Lepūnėlė Žuvėdra (negali pykti, juk vienintelė į mamą) dviejų mėnesių amžiaus yra švelnumo įsikūnijimas. Labai meili su žmonėmis, bet drąsi naujose vietose.

 

Maluka. Gyvena Lietuvoje

Paskutinė iš Bumerangiukų juoda mergina su plačia pilna apykakle, turinčia linkį, panašų į pasagą. Rimta, stipri mergina, verta boso vardo. Gimė 400 g. svorio ir toliau laikosi tarp lyderių.

Trijų savaičių amžiaus Bosė jau įsivažiuoja į savo rolę – vaikšto pakelta galva, tvirtai deda kojas ir miega ten, kur jai patinka.

Keturių savaičių amžiaus Maluka sveria 2 kg 295 g, šešių savaičių amžiaus – 3 kg 715 g. Sveikatos būklė puiki.

Gražuolė Maluka dviejų mėnesių amžiaus labiausiai mėgsta būti su žmonėmis – visada sėdi gražiai, kad tik ji būtų paima ant rankų.

 

Veislyno Labanoris tikslas – sveiki, stiprūs ir laimingi Australų aviganių šuniukai ir suaugę Ausiai.

Siekdami šio tikslo vadovaujamės žiniomis, širdimi ir intuicija. Žiniomis – apie veislę, genetiką, vystymąsi ir kt. Širdimi dalijamės su mažaisiais nuo pat jų atėjimo į šį pasaulį. Intuicija – rasdami geriausius naujus namus mažiesiems Ausiams.

Australų aviganių šuniukai DargoPreliminariai šuniukai į naujuosius namus Lietuvoje keliaus rugsėjo pabaigoje. Iki tol jie gaus kilmės dokumentus, gyvūno pasus, reikalingas vakcinas, sveikatos patikrą, kokybišką maistą; susidurs su įvairiais žaislais, skirtingais grindų paviršiais, garsų ir triukšmų palete, kitais šunimis, įvairiais žmonėmis, važiavimu automobiliu, nagučių karpymu, vaikščiojimu su antkakliu/petnešomis, žaidimais ir namų drausme.

Australų aviganių šuniukai iš mūsų veislyno keliaus į namus:

  • kur jie bus šeimos nariai ir pilnaverčiai gaujos nariai. Pilnavertis gaujos narys gyvena GAUJOJE, o ne už jos ribų, tad mūsų Ausiukai nekeliaus į namus, kuriuose jie būtų laikomi lauke.
  • kur jie bus auklėjami ir mokomi. Nekeliame reikalavimų kursams ir mokykloms, tik požiūriui.
  • kur jie turi vaidmenį šeimos ateities vizijose – kasdienybėje, kelionėse, sporte ir kitur.

Šuniukus kaip dovaną parduodame tik tais atvejais, kai dovanos gavėjas pats dalyvauja procese. Šuniukų savininkais tampa tik suaugusieji.

Jei turite klausimų, susisiekite!