Australų aviganių veislynas LABANORIS

Australų aviganių veislynas LABANORIS džiaugiasi jūsų apsilankymu!

Australų aviganiai Maja ir Miro – tikri šeimos nariai, ištikimi draugai ir džiaugsmo nešėjai. Jų sveikumu trykšanti energija, besišypsančios akys ir nuoširdi draugystė puošia mūsų šeimos gyvenimą. Siekdami tuo pasidalinti ir nusprendėme įsteigti veislyną LABANORIS.

Žinia, kad ten, kur jau gyvena vienas Australų aviganis, greitai apsigyvens ir dar bent vienas – iš pirmosios vados sau pasilikome ir originalųjį Braso bei pirmūną Runį.

Australų aviganis – mūsų pasirinkimas numeris 1! Daugiau apie veislę skaitykite čia. Australijos aviganis NĖRA tinkamas pavadinimas Ausiams :)

 

Australų aviganių veislynas LABANORIS pristato savo Ausius:

Australų aviganių veislynas Labanoris - Maja
Vėjavaikis Astra – Maja
Australų aviganių veislynas Labanoris - Miro
Elements of Nature Air Force One – Miro

 

Australų aviganių veislynas Labanoris - Runis
Labanoris Aurora Maroon – Runis
Australų aviganių veislynas Labanoris - Braso
Labanoris Aurora Brass – Braso

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kodėl LABANORIS? Nes tai norintis/linkintis gero. Visiems naujiems šuniukų savininkams linkime gausybės teigiamų įspūdžių pažįstant savo naujuosius kompanjonus, atrandant vis naujus džiaugsmo klodus savyje. Beje, mūsų Australų aviganių veislynas įsikūręs ne bet kur, o būtent Labanoro parke.

 

Tad veislynas LABANORIS iš Labanoro linki Jums gerų emocijų ir siūlo pasižiūrėti filmuką apie pirmąjį mūsų Ausių pasimatymą 2013-ųjų gruodį. Tuo metu jiems buvo 4-5 mėnesiai.

 

Mūsų, kaip veisėjų, tikslas – veisti sveikus, rasės standartą atitinkančius Ausius. Mes vadovaujamės tiek Lietuvos Kinologų Draugijos, tiek ir Norvegijos Kinologų Klubo, kurio narys yra Miro, reikalavimais ir rekomendacijomis.

 

Mes patys nesame dideli grožio parodų gerbėjai, tačiau mūsų veislyno Australų aviganių šuniukai turi puikias galimybes būti sėkmingomis šou namų pažibomis. Tie, kas ieško draugų aktyvioms veikloms, tokioms kaip judrumo varžybos, frisbis ir kt. čia taip pat gali rasti sau kompanjoną.

 

Mūsų veislyno šuniukų negalima, na o ir jokių kitų šunų mes nerekomenduotume laikyti visą laiką lauke. Čia galite pasiskaityti, kodėl šunims ne vieta gyventi atskirtiems lauke.