Australų aviganė Maja

Australu aviganis MajaAustralų aviganė Maja – Vėjavaikis Astra – gimė 2013 rugsėjo 11 dieną Vilniaus rajone. Veisėja – Monika Krivelienė. Majos motina – Džeinė Kalnarūtė, tėvas – Triplemoon Absolute Storm.

 

Maja yra rudo trispalvio kailio, jos akys – šviesiai rudos. Suaugusi sveria 22 kg ir yra 51 cm aukščio ties mentimis. Majos uodega ilga.

 

DNR tyrimai:

PRA, CEA, HSF4: N/N

MDR1: +/-

 

2016-ais metais atlikti sveikatos tyrimai:

HD: A (klubo sąnario displazijos nėra)

ED: 0 (alkūnės sąnario artrozės nėra)

Akių ligų (tame tarpe CEA, PRA, katarakta) požymių nėra

 

Maja yra draugiško, aktyvaus būdo. Lengvai dresuojasi ir neturi kenksmingų įpročių. Net ir būdama viena namuose darbo metu neprikrečia išdaigų. Žinoma, kur kas labiau ji mėgsta lakstyti laisva, nei tūnoti kambaryje, tad darbo dienomis yra nuolatinė Tauro kalno lankytoja, kur, kartu su kitais šunimis, laksto, žaidžia ir bendrauja. Na, o savaitgaliais Maja prižiūri, kad Labanore būtų tvarka. Čia pasireiškia ir jos sargumas – išgirdusi nepažįstamus garsus ji skuba apie tai pranešti mums.

 

Australų aviganis MajaVienas mėgstamiausių Majos užsiėmimų – frisbis. Juo gali užsiiminėti kiaurą dieną, o galutinai pavargusi pasideda lėkštę po galva ir miega, kad tik pabudusi vėl galėtų su ja žaisti. Šiltuoju metų laiku mus, bežaidžiančius frisbį, galima sutikti ir Vingio parke.

 

Maja yra stipri ir ištverminga. Ką jau ir sakyti – lengvai išnešiojusi, pagimdžiusi ir užauginusi 11-ikos šuniukų vadą, ji tiesiog nusipelno medalio!

 

Maja yra labai prieraiši ir ištikima. Ji yra tikra draugė ir šeimos narė. Tikimės, kad ir jos vaikai su savo naujais šeiminkais sukurs tokius pat teigiamus tarpusavio santykius.